Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Serwis mobilny TIR Niemcy

Na trasie napotkałeś na komplikacje? Jesteś za granicą kraju i nie za bardzo wiesz, gdzie zgłosić się i poprosić o pomoc? Zastanawiasz się czy awaria zaburzy twoją pracę, wydłuży terminy zleceń? Obawiasz się, że stracisz klientów?
Firma J&W GLOB SERVICE rozumie twoje obawy i potrzeby dlatego w swojej ofercie umieściła usługę taką jak serwis mobilny tir Niemcy, Belgii, Francji i innych krajach zachodnioeuropejskich. Korzystając z ich usług nie musisz martwić się o wysokie koszta, ponieważ firma oferuje o ponad 50 procent niższe ceny w porównaniu z konkurencją. Ponadto niezależnie od czasu, w którym doświadczyłeś awarii pracownicy J&W GLOB SERVICE będą gotowi ci pomóc, ponieważ są oni dyspozycyjni 24 godziny na dobę, w każdym dniu roboczym a nawet w niedziele, weekendy i święta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś zainteresowany ich naprawami i kompleksową analizą usterek?
Wystarczy, że odwiedzisz ich stronę internetową www.naprawatir24.pl a znajdziesz tam kontakt i inne niezbędne do podjęcia współpracy informacje.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...