Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Serwis TIR Francja

Jesteś w trasie i zaskoczyła cię awaria twojego samochodu ciężarowego lub naczepy? Jest to dla ciebie nowa sytuacja? Jesteś za granicą i obawiasz się, że koszty naprawy poza granicą kraju będą za wysokie jak na zawartość twojego portfela?
Jedyne co możesz w takim wypadku zrobić to skorzystać z usług takich jak serwis tir Francja lub holowanie tira, które specjalnie dla ciebie może wykonać firma J&W GLOB SERVICE. Ta firma to nie tylko gwarancja najniższej ceny, ale i jakości obsługi. Pracownicy dyspozycyjni są o każdej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu po to, by móc ci pomóc. Możesz zamówić usługę holowania lub serwisu mobilnego gdziekolwiek jesteś. Wejdź na stronę www.naprawatir24.pl i sprawdź szczegóły oferty.
Jeżeli już się zdecydujesz to po prostu zadzwoń, napisz do nich maila lub wypełnij formularz szybkiej i kompleksowej naprawy, który znajdziesz w zakładce zleć naprawę. Tak niewiele musisz zrobić, żeby zapewnić sobie szybko i fachową naprawę twojego sprzętu.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...