Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma, w której można liczyć na różnego rodzaju wsparcie. Dość powiedzieć, że przez specjalizację działalności należy rozumieć naprawę pomp przemysłowych oraz naprawę, projektowanie i budowę maszyn. Warto również pamiętać, że klienci mogą być pewni modernizowania innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach, które już działają.

Naprawa maszyn przemysłowych

Polska firma "Lukas Metal" gwarantuje szybką i owocną naprawę pomp przemysłowych, regenerację komponentów oraz naprawę, projektowanie i budowanie maszyn. Wysokiej klasy wyspecjalizowany zespół oraz sprzęt sprawiają, że |Lukas Metal" cieszy się zaufaniem klientów na rynku już od wielu lat.
W naszej firmie naprawa maszyn przemysłowych następuje szybko, sprawnie i dokładnie dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który dociera do nawet najbardziej trudnodostępnych elementów i części maszyn przemysłowych. W usługach firmy znaleźć można również renowację starych maszyn. Zapewnia to długie życie starszego sprzętu i zaoszczędzenie na kupnie nowego. Doświadczony i wyspecjalizowany personel Lukas Metal nie tylko zadba o naprawę maszyn przemysłowych, ale również wysokiej jakości obsługę klienta sprawiając, że każdy korzystający z naszych usług poczuje się wysłuchany.
Nasza firma przede wszystkim ceni sobie zadowolenie klienta, co udaje nam się uzyskać dzięki indywidualnemu podejściu do każdej ze spraw oraz świetnej komunikacji za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonu.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442


Podobne firmy

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...

Safilin

Firma Safilin to stara przędzalnia lnu i konopi z bogatymi tradycjami. Od setek lat wytwarzamy doskonałej jakości tkaniny lniane i płótna konopne, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klien...