Katalog firm

Kategorie


Lukas Metal

Lukas Metal to firma, w której można liczyć na różnego rodzaju wsparcie. Dość powiedzieć, że przez specjalizację działalności należy rozumieć naprawę pomp przemysłowych oraz naprawę, projektowanie i budowę maszyn. Warto również pamiętać, że klienci mogą być pewni modernizowania innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach, które już działają.

Produkcja części do maszyn przemysłowych

Firma Lukas Metal to miejsce, gdzie klienci mogą być pewni różnorakiego wsparcia. Częścią działalności jest choćby produkcja części do większości maszyn przemysłowych. Produkowanie tych części odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Wszystkim zależy na tym, aby klienci byli pewni, że produkt dokładnie odzwierciedla oczekiwania. Ponadto Lukas Metal to miejsce, gdzie można liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Krótko mówiąc, pomoc możliwa jest niezależnie od rodzaju maszyn przemysłowych.
Nie sposób też przejść obojętnie obok tego, że wśród oferowanych usług znajdziemy modernizowanie maszyn przemysłowych, usługi związane ze spawaniem czy budowę maszyn i urządzeń. Wybór jest spory i w każdym przypadku możemy zapewnić, że pracownikom zależy na zachowaniu jak najwyższych standardów. Dbałość o detale to wręcz obowiązek.
Gdyby jakieś informacje wydawały się nie do końca zrozumiałe, zawsze można skorzystać ze wsparcia. Na stronie działalności podane zostały dane kontaktowe (pracownicy błyskawicznie wyjaśnią niejasności).

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442


Podobne firmy

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...

Safilin

Firma Safilin to stara przędzalnia lnu i konopi z bogatymi tradycjami. Od setek lat wytwarzamy doskonałej jakości tkaniny lniane i płótna konopne, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klien...