Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma, w której można liczyć na różnego rodzaju wsparcie. Dość powiedzieć, że przez specjalizację działalności należy rozumieć naprawę pomp przemysłowych oraz naprawę, projektowanie i budowę maszyn. Warto również pamiętać, że klienci mogą być pewni modernizowania innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach, które już działają.

Projektowanie maszyn przemysłowych

Lukas to firma pochodząca z Łodzi, zajmująca się projektowaniem oraz budową maszyn, ale też i naprawą tych maszyn oraz serwisem i naprawą pomp przemysłowych. Oferta koncentruje się na tych kluczowych usługach, aczkolwiek klienci potrzebujący podobnych, ale nieco zmodernizowanych usług, zawsze mogą po prostu skontaktować się z obsługą i poprosić o rozważenie własnego indywidualnego zlecenia.
Lukas jest firmą o nowoczesnym podejściu do swojej branży. To prężnie i szybko rozwijająca się działalność, która w ciągu ostatniego czasu przeżyła swój prawdziwy rozkwit, na co na pewno miały wpływ liczne zrealizowane pomyślnie zlecenia i stale wzrastająca ilość obsłużonych klientów.
Niezależnie od tego, czy do wykonania jest projektowanie maszyn przemysłowych, czy może przeprowadzenie standardowego serwisu pompy przemysłowej, za każdym razem podejście do pracy jest tak samo profesjonalne, utrzymane na najwyższym możliwym poziomie. Właśnie to sprawia, że klienci, którzy mieli już okazję współpracować firmą, chętnie polecają ją innym.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442


Podobne firmy

Safilin

Firma Safilin to stara przędzalnia lnu i konopi z bogatymi tradycjami. Od setek lat wytwarzamy doskonałej jakości tkaniny lniane i płótna konopne, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klien...

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...