Katalog firm

Muzzy

Jeśli szukasz wyjątkowej odzieży nocnej dla siebie i rodziny, to warto odwiedzić sklep internetowy firmy Muzzy. Firma ta jest producentem piżam i działa na polskim rynku od wielu lat. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz duży wybór fasonów.

Koszule do karmienia

Firma Muzzy od ponad 16 lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości piżamy. Prezentowane modele przeznaczone są zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W bogatym asortymencie sklepu znajdują się piżamy damskie, w skład których wchodzą koszule do karmienia, zwykłe koszule do spania, piżamy z długimi spodniami i z krótkimi szortami oraz tuniki w powiększonym rozmiarze. Dostępna jest również odzież nocna dla Panów.
Wybierać możemy wśród piżam dwuczęściowych, które składają się z bluzki oraz spodni w jednej z przedstawionej długości. Dla najmłodszych w ofercie znajdują się piżamki zarówno dziewczęce jak i chłopięce, z modną grafiką na przodzie bluzki. Muzzy to również szlafroki, które są wykończeniem ubioru nocnego. Wszystkie oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które posiadają certyfikaty i są bezpieczne i przyjazne dla dzieci i dorosłych. Różnorodny asortyment trafi w gusta każdego klienta i pozwoli mu wybrać piżamę spełniające jego oczekiwania. Sen będzie przyjemny.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.: