Katalog firm

Kategorie


Marzanna

Wielu z nas oczarował świat, w którym bohaterowie podróżują konno, z mieczem przewieszonym przez ramię. Chcemy wprowadzić elementy naszych ulubionych książek do rzeczywistości, tylko jak? Otóż w Siedlisku Folkloru "Marzanna" znajdziemy pięknie przystrojone w staropolskim stylu sale oraz przepyszne potrawy wzorowane na tych podawanych dawniej na ucztach szlacheckich.

Noclegi

Niedaleko Lublina mieści się przepiękne miejsce, które zaprasza Państwa do siebie. Nazywamy się "Marzanna". Jesteśmy siedliskiem folkloru i zapraszamy Państwa w gościnę do siebie, chociażby na kilka dni. Zapraszamy Państwa do nas, do naszego hotelu. Przywita Was tutaj prawdziwie sielska atmosfera.
Warto zapoznać się z naszym hotelem, który chętnie Was ugości. Będziecie mogli odpocząć tutaj w przepięknych pokojach. Warto zaznaczyć, że jesteśmy nowo powstałym obiektem. Zapraszamy Was do naszego hotelu, który powstał z prawdziwych, wielkich bel jodłowych. Dzięki temu jeszcze lepiej odczujecie góralski klimat, jaki tu panuje. Hotel Lublin - jeżeli wpiszecie takie hasło w internecie na pewno wyskoczy Wam oferta naszej "Marzanny".
Nie macie się co zastanawiać. Tylko przyjedźcie do nas odpocząć na kilka dni. A może w jednej z naszych przestronnych sal restauracyjnych urządzicie swoja uroczystość rodzinną? Może urządzicie wesele w prawdziwie góralskim stylu? Zapraszamy Was drodzy goście do "Marzanny", która naprawdę jest siedzibą miejskiego folkloru.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20