Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Placówki firmy Ocular Canada znajdują się w kilku polskich miastach - Lublinie, Rzeszowie i Gdańsku, a także w kanadyjskim Toronto. Firma z wieloletnią tradycją zajmuje się przede wszystkim sprzedażą doskonałej jakości akcesoriów optycznych, soczewek kontaktowych, oprawek, soczewek okularowych, a także okularów przeciwsłonecznych.

Szkła kontaktowe

Okulary stanowią niemały wydatek. Ich ceny wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. W przypadku tak luksusowego towaru szczególny nacisk powinien być kładziony na jakość wykonania. Dlatego powstała strona internetowa ocularcanada.pl która umożliwia wynajęcie usług doskonale wykwalifikowanych optyków pracujących w salonie optycznym Ocular Canada.
Oprawki, soczewki Gdańsk czy szkła kontaktowe wykonane przez pracujących tam specjalistów spełniają wszelkie normy i wymagania, które są stawiane przed takim sprzętem przez Ministerstwo Zrowia oraz samych użytkowników. Decydując się na zakup okularów w Ocular Canada klient może być pewien doskonałej jakości produktu oraz niepoślednich walorów estetycznych. Ta ostatnia cecha jest szczególnie podkreślana na stronie ocularcanada.pl.
W panelu głównym znajdują się adnotacje o wykorzystywaniu produktów Ocular Canada przez wiodących projektantów mody. Okulary stanowią doskonałe uzupełnienie kreacji i świetnie prezentują się polskich, jak i europejskich wybiegach.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny Grabowscy to miejsce, w którym doświadczony zespół specjalistów pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty poprawiające jakość widzenia. W skład asortymentu wchodzą oprawy korekcyjne, szkła...