Katalog firm

Orthovision

Klinika OrthoVision świadczy kompleksowe usługi ortodontyczne i stomatologiczne dla pacjentów z Warszawy i okolic. Zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów stosujących najnowsze metody leczenia. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem medycznym. Oferta obejmuje stomatologię dziecięcą, zachowawczą, ortodoncję i wiele więcej.

Bonding zębów

Marzysz o pięknym uśmiechu jak z reklamy? Boisz się bólu podczas skomplikowanych zabiegów u stomatologa? Mamy coś dla Ciebie. Nowoczesny, nieinwazyjny i bezbolesny bonding zębów Warszawa — zabieg, dzięki któremu Twój uśmiech nabierze blasku.
W naszym centrum ortodontyczno-stomatologicznym oferujemy profesjonalne usługi z zakresu różnych dziedzin stomatologii. Bonding to jeden z zabiegów estetycznych, polegający na odbudowie zębów. Tworzywem wykorzystywanym do bondingu jest kompozyt z żywicy — elastyczny materiał, który łatwo dopasować kształtem oraz odcieniem do zębów pacjenta. Bonding zębów to idealna propozycja dla tych, którzy marząc o pięknym uśmiechu, obawiają się bólu podczas wizyt u stomatologa. Zabieg jest bezbolesny i nie trwa długo — wykonywany jest podczas jednej wizyty.
Zabieg bondingu maskuje przebarwienia, likwiduje niewielkie przerwy pomiędzy zębami w tym diastemę oraz niewielkie ubytki i pęknięcia. Pacjentów, którzy mają wątpliwości w kwestii poddania się zabiegowi lub pytania co do jego przebiegu, zapraszamy do nas. Chętnie rozwiejemy wszelkie niejasności.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364