Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika OrthoVision świadczy kompleksowe usługi ortodontyczne i stomatologiczne dla pacjentów z Warszawy i okolic. Zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów stosujących najnowsze metody leczenia. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem medycznym. Oferta obejmuje stomatologię dziecięcą, zachowawczą, ortodoncję i wiele więcej.

Ortodoncja

Nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu i myślisz o założeniu aparatu ortodontycznego? Dobrze trafiłeś! Nasz ortodonta to gwarancja profesjonalnego i skutecznego leczenia. Umów się na konsultację ortodontyczną na stronie naszego gabinetu https://www.orthovision.pl/, a dowiesz się dokładnie jak będzie wyglądać proces leczenia. Zostanie Tobie wytłumaczone wszystko i dzięki temu w każdym momencie będziesz wiedział co Ciebie czeka.
Zapewniamy, że wizyt u nas nie będziesz kojarzyć z bólem. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, która sprawi, że będziesz czuć się u nas dobrze. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem medycznym i dzięki temu jesteśmy wstanie skutecznie skorygować zgryz.
Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i staramy się, żeby pacjent nie odczuwał bólu i był dumny z tego, że zdecydował się na aparat ortodontyczny. Gwarantujemy, iż efekty leczenia Ciebie zaskoczą i po ściągnięciu założonego u nas aparatu z całą pewnością będziesz częściej się uśmiechać. Nie zastanawiaj się już więc dłużej, lecz skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą wizytę.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364