Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika OrthoVision świadczy kompleksowe usługi ortodontyczne i stomatologiczne dla pacjentów z Warszawy i okolic. Zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów stosujących najnowsze metody leczenia. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem medycznym. Oferta obejmuje stomatologię dziecięcą, zachowawczą, ortodoncję i wiele więcej.

Wybielanie zębów

Jeżeli chcesz mieć piękny uśmiech, to powinieneś dbać o swoje uzębienie. Regularne wizyty u stomatologa i wybielanie zębów Warszawa Żoliborz zapewnią Tobie cudowny uśmiech każdego dnia. W naszych gabinetach wykonasz zabieg w miłej atmosferze w otoczeniu zapachu relaksującej mięty. Odwiedź nasz gabinet i przekonaj się, że wizyta stomatologiczna może być przyjemna.
Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas usług i dlatego korzystamy z nowoczesnych urządzeń oraz stawiamy na jakościowe materiały. Przychodząc do nas będziesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie.
Jeśli umówisz się na pierwszą wizytę w naszym gabinecie, to jesteśmy pewni, że zaczniesz nas odwiedzać regularnie. Zadbamy o Twoje zęby i dzięki temu zawsze będziesz mógł szeroko się uśmiechać. Piękne zęby są ważne nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dodają pewności siebie oraz sprawiają, że jesteśmy bardziej szczęśliwymi osobami. Pamiętaj o tym i zadbaj o swoje zęby! Odwiedź nas i przekonaj się, że stomatolog wcale nie jest taki straszny.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364