Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo oferuje kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny. Zatrudnia wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem. Prowadzi poradnię ortopedyczną, endokrynologiczną, leczenia bólu i nie tylko. Oferuje również badania laboratoryjne, USG, EKG i zajęcia fizjoterapeutyczne.

Flebolog

Choroby żylne to prawdziwa zmora pacjentów. W walce z nimi pomoże flebolog Warszawa. W przeciwieństwie do chirurga naczyniowego posługuje się on wyłącznie nieinwazyjnymi metodami pracy. Prowadzi szczegółową profilaktykę oraz wdraża odpowiednie metody terapii w walce z niewydolnością żylną pacjentów.
Żylakom i dolegliwościom żylnym sprzyja niestety obecny styl życia, więc coraz więcej osób uskarża się na tego typu problemy. Zbyt mało ruchu na co dzień, stacjonarna praca, w której trzeba przez wiele godzin siedzieć przy biurku lub stać w jednej pozycji z pewnością nie są zjawiskami sprzyjającymi. Problemy żylne mogą być spowodowane również przez nadużywanie alkoholu oraz palenie tytoniu. W wyniku długotrwałych zaniedbać zdrowia mogą tworzyć się zakrzepy, zmiany żylakowe i choroby układu krążenia.
U niektórych osób problemy naczyniowe są efektem indywidualnych tendencji i takiego typu urody. Flebolog w naszej klinice pomoże wyeliminować problemy żylne, a także pozbyć się pajączków i nieestetycznie wyglądających pękających naczynek.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520