Katalog firm

Kategorie


Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Budowa placów zabaw

Budowa placów zabaw to zazwyczaj skomplikowany projekt, który musi być realizowany przez profesjonalną firmę z dużym doświadczeniem w tego typu zleceniach. Taką firmą na pewno jest PBS, czyli Polskie Budownictwo Sportowe.
Ma ona już parę lat pracy w branży budowniczej za sobą i firma ta znana jest z tego, że zawsze realizuje wszystkie projekty w sposób szybki i solidny. Przy współpracy z PBS, każdy klient może oczekiwać tego, że zlecenie będzie wykonane terminowo, zatem nie będzie problemów z jakimikolwiek opóźnieniami. Budowa placów zabaw to specjalność PBS i firma ta ma za sobą wiele realizacji tego typu. W swojej pracy używa tylko starannie wybranych, najlepszych materiałów. Dzięki temu potrafi zapewnić, że plac zabaw jest w pełni bezpieczny dla dzieci i że nie wystąpi potrzeba poprawek po zaledwie paru latach użytkowania.
Zatem gdy chodzi o takie inwestycje jak budowa placów zabaw, Polskie Budownictwo Sportowe jest najlepszym wyborem. Z tą firmą każdy plac zabaw będzie spełniał swoją funkcję przez wiele lat.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835