Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Konserwacja boisk

Wśród obiektów sportowych różnego rodzaju to właśnie boiska są najczęściej budowane i używane. Dlatego też konserwacja boisk prędzej czy później staje się koniecznością. Firma Polskie Budownictwo Sportowe, znana także pod skrótem PBS, działa w Warszawie i jej okolicach. Jej specjalizacją jest zarówno budowa, jak i konserwacja boisk wielofunkcyjnych. Firma ta zazwyczaj dokonuje tego przy użyciu specjalnego rodzaju sztucznej trawy zwanego juta grass.
PBS jest producentem tej sztucznej trawy i dzięki temu wie wszystko na temat tego jak ją położyć, aby zapewnić że będzie ona służyła przez wiele długich lat. Przy konserwacji boisk trawa tego rodzaju też jest często używana i zawsze świetnie się przy tym sprawdza. PBS wie jak zapewnić, że każde z jej zleceń jest zrealizowane w sposób, który zadowoli klienta. Firma ta zawsze stara się dotrzymywać każdego z podanych terminów, nawet gdy pojawiają się trudności z warunkami pogodowymi lub natury technicznej.
PBS to zatem firma, której na pewno można zaufać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835