Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Nawierzchnia na kort tenisowy

Tenis jest sportem, który wymaga odpowiednich warunków do gry. Dlatego też kort tenisowy musi być stworzony z myślą o tym, aby zapewnić graczom wygodę jakiej potrzebują aby naprawdę dobrze grać. Podstawą wtedy staje się nawierzchnia na kort tenisowy, która musi zostać starannie dobrana.
PBS czyli Polskie Budownictwo Sportowe jest firmą, która specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu i montowaniu nawierzchni na różnego rodzaju obiektach sportowych. Dotyczy to także kortów tenisowych, które stanowią lwią część zleceń jakie na co dzień przyjmuje ta firma od swoich klientów. PBS ma za sobą parę lat pracy w branży i w tym czasie firma ta wyrobiła sobie opinię rzetelnej i profesjonalnej. Jest to zasługa podejścia, które zakłada że podstawą zawsze jest jakość wykonania.
Dlatego też każde zlecenie przyjmowane przez PBS jest traktowane poważnie i realizowane z użyciem najlepszych materiałów. Dzięki temu firma ta jest w stanie zapewnić, że nawierzchnia na kort tenisowy będzie spełniała swoją funkcję przez wiele długich lat.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835