Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Producent sztucznej trawy

Firma Polskie Budownictwo Sportowe to producent sztucznej trawy o nazwie juta grass. Firma na co dzień działa ze swojej siedziby w Warszawie. Znana jest głównie z tego, że zajmuje się budową placów zabaw oraz obiektów sportowych. W wielu tego typu projektach sztuczna trawa stanowi idealny wybór jeżeli chodzi o nawierzchnię.
Sztuczna trawa zapewnia przez firmę PBS charakteryzuje się jakością wykonania, która gwarantuje trwałość na wiele długich lat. Jest to niewątpliwie jeden z powodów dla których produkt tej firmy jest tam powszechnie polecany. Innym powodem jest także cena za juta grass, która została ustalona na zaskakująco rozsądnym poziomie.
Dzięki temu wybór tej nawierzchni na kort tenisowy lub boisko zapewnia nie tylko trwałość na długi czas, ale także powoduje że inwestycja może być zakończona bez wychodzenia poza wyznaczony budżet. Dlatego też, gdy ktoś szuka najlepszej firmy zajmującej się nawierzchniami na obiekty sportowe, Polskie Budownictwo Sportowe jest oczywistym wyborem.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835