Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Sztuczna trawa na boisko

Sztuczna trawa na boisko to rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Zdecydowana większość obecnie powstających boisk w Polsce jest tworzona z użyciem sztucznej trawy. Wśród wykonawców dla tego typu zamówień warto jest wymienić Polskie Budownictwo Sportowe. Jak sama nazwa tej firmy wskazuje, PBS specjalizuje się w budownictwie sportowym. Oprócz tego buduje także place zabaw, zwłaszcza te na terenie i w okolicach Warszawy, która jest siedzibą firmy. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej https://www.boiskaikorty.pl/trawy-wielofunkcyjne.
PBS jest producentem Juta Grass. Ta sztuczna trawa na boisko lub innego rodzaju obiekty sportowe jest z powodzeniem używana już od lat i spotyka się z powszechną aprobatą. Do jej zalet na pewno należy zaliczyć bardzo dużą wytrzymałość. Juta Grass potrafi bez problemu przetrwać przez długie lata i to bez żadnych widocznych nierówności i uszkodzeń.
Jest to zatem sztuczna trawa na boisko, które pozostaje bezpieczne i estetyczne nawet po latach użytkowania. Przy budowie nowego boiska każdy powinien wybrać PBS na wykonawcę dla całej inwestycji.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835