Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Trawa Juta Grass

Wiele boisk budowanych jest na prawdziwej trawie, która jednak szybko więdnie bez odpowiedniej pielęgnacji. Na dodatek nawierzchnia taka zazwyczaj jest nierówna i konieczne jest jej częste koszenie. Dlatego też trawa juta grass i inne rodzaje traw syntetycznych są popularnym wyborem w dzisiejszych czasach.
Firma PBS z Warszawy jest producentem trawy juta grass, która została użyta podczas wielu inwestycji związanych z budową placów zabaw i obiektów sportowych w okolicach stolicy. Trawa ta posiada certyfikaty, które jednoznacznie określają jej wysoką jakość. Jakość ta sprawia, że trawa juta grass tworzy nawierzchnie, które bez problemu przetrwają przez bardzo wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Co więcej, trawa juta grass nie jest bardzo kosztowna.
Firma PBS położy ją na zlecenie każdego klienta, zapewniając profesjonalny montaż i konserwację w dalszych latach. Cała realizacja będzie wykonana szybko i solidnie. Dlatego też trawa juta grass i firma PBS to najlepszy wybór gdy chodzi o budownictwo sportowe.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835