Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Firma Adminitrator Łódź, której właścicielem jest licencjonowany zarządca nieruchomości Piotr Michalski, kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jej pracownicy specjalizują się w zarządzaniu nieruchomościami różnego typu oraz administrowaniu wspólnotami. Wszystko to w oparciu o fachową wiedzę i nowoczesne technologie.

Administrowanie nieruchomościami

Administrator Piotr Michalski to firma zarządzająca nieruchomościami. Można na niej znaleźć informacje o obsługach, które gwarantują zadowolenie klienta. Właściciel oferuje również wysokiej jakości budowę, architekturę i ubezpieczenie na 200 000 euro.
Rzetelne administrowanie nieruchomościami Łódź odbywa się nie tylko na prywatnych kamienicach, ale także, między innymi, na parkach handlowych i wspólnotach mieszkaniowych. Właściciel firmy - Pan Piotr Michalski posiada również licencję nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej numer 23475. Klienci nie muszą płacić za usługę odczytu liczników, czy rozliczania zużycia.
Uważam, że jest to najlepsza strona tego typu. Zawiera ona wszystkie najistotniejsze informacje. Sama firma Zarządza nieruchomościami bardzo starannie i uczciwie. Dbają oni o bezpieczeństwo i estetykę budynków. Posiadają oni bogate doświadczenie w problemach natury prawnej i współpracują w razie potrzeby z kancelariami prawnymi znającymi problematykę nieruchomości i gwarantują szybkość w pracy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 785071990


Podobne firmy

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...

Intprojekt

Profesjonalne usługi z zakresu projektowania automatyki przemysłowej. Firma Intprojekt może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami projektowania bazującymi na kreatywności...