Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Firma Adminitrator Łódź, której właścicielem jest licencjonowany zarządca nieruchomości Piotr Michalski, kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jej pracownicy specjalizują się w zarządzaniu nieruchomościami różnego typu oraz administrowaniu wspólnotami. Wszystko to w oparciu o fachową wiedzę i nowoczesne technologie.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi przebiega w inny sposób niż administrowanie mieszkaniami lub apartamentami. Dlatego też często wymaga nadzoru osoby doświadczonej. Taką osobą jest Piotr Michalski, który prowadzi firmę Administrator Łódź. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami różnego rodzaju, włączając w to obsługę własności wspólnot mieszkaniowych. Zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie http://www.administratorlodz.pl/.
Tym co wyróżnia tę firmę na tle innych jest jej doświadczenie. Pozwala to na odpowiednie przygotowanie się do wszelkiego rodzaju wyzwań, jakie mogą pojawić się w trakcie administrowania nad nieruchomościami. Cena za wykonywane usługi jest bardzo przystępna i ustalona tak, aby udostępnić pomoc firmy Administrator Łódź dla klientów o różnych możliwościach finansowych, a także różnych oczekiwaniach.
Sprawia to, że oferta tej firmy jest bardzo różnorodna, co zachęca do wieloletniej współpracy. Dlatego też każdy, kto pragnie znaleźć dobrego zarządcę dla nieruchomości komercyjnej położonej w Łodzi powinien wybrać firmę Piotra Michalskiego.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 785071990


Podobne firmy

Intprojekt

Profesjonalne usługi z zakresu projektowania automatyki przemysłowej. Firma Intprojekt może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami projektowania bazującymi na kreatywności...

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...