Katalog firm

Kategorie


Safilin

Firma Safilin to stara przędzalnia lnu i konopi z bogatymi tradycjami. Od setek lat wytwarzamy doskonałej jakości tkaniny lniane i płótna konopne, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów. Nasza produkcja oparta jest na nowoczesnych technologiach, sprawnych maszynach przędzalniczych oraz doświadczonych pracownikach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Przędze lniane

Jesteś mieszkańcem Szczytna i poszukujesz rzetelnej firmy, której specjalnością jest przędzenie konopii oraz lnu? Jeżeli tak, to firma Safilin ze Szczytna jest perfekcyjna dla Ciebie. Posiadamy bowiem wypracowaną wzorową renomę, a wieloletnia działalność na rynku sprawiła, że dostarczana przez nas przędza lniana zaskarbiła sobie sympatię tysięcy Polaków. Więcej informacji dowiesz się na stronie http://kariera.safilin.pl/.
W firmie Safilin pracują profesjonalności i doświadczeni eksperci, którzy dbają o to, by wszystkie prace przebiegały w prawidłowym stylu. Na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. W naszej pracy łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym przemysłem, dzięki czemu cechujemy się zarówno troską o pielęgnację dawnych czasów, jak i postępem oraz podążaniem z duchem czasu.
Wykonywane przez nas przędzenie lnu i konopii zawsze stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz być pewien, że skorzystanie z naszej pomocy nigdy nie zakończy się dla Ciebie nieprzyjemnym rozczarowaniem.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700


Podobne firmy

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...

Lukas Metal

Lukas Metal to firma, w której można liczyć na różnego rodzaju wsparcie. Dość powiedzieć, że przez specjalizację działalności należy rozumieć naprawę pomp przemysłowych oraz naprawę, projektowanie i b...