Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Naszą ofertę kierujemy do miłośników relaksu w saunie. Na Państwa zlecenie doświadczeni fachowcy z firmy Saunaland wykonają projekt sauny suchej, mokrej, na podczerwień lub łaźni parowej, a następnie go zrealizują. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów z całego kraju. Dodatkowe informacje na temat oferty zamieszczamy na stronie.

Sauny mokre

Znakomita firma Saunaland jest producentem saun na rynek światowy. Wszystkie oferty tej firmy znajdziemy na świetnej stronie internetowej, która przyciąga swoim niesamowitym i nieszablonowym charakterem.
Możemy zamówić u nich sauny do domu lub do innego pomieszczenia. Produkują sauny suche, mokre, sauny na podczerwień, łaźnie parowe, zabudowane lub wykonane z mozaiki szklanej. Różnorodność jest bardzo duża i mamy w czym wybierać. Oczywiście firma zapewnia doradztwo w zakresie nie tylko montażu i instalacji, ale też w zakresie projektowania tego produktu i rozmieszczenia w pomieszczeniu.
Nasze sauny Katowice to jeden z oddziałów tej znanej i lubianej firmy, ale są jeszcze oddziały poznańskie, warszawskie, wrocławskie, krakowskie i łódzkie. Z każdym dniem produkcja się rozwija i jest kwestią najbliższych dni powstanie nowych siedzib w naszym kraju. Wszystko to dzieje się po to, aby klient był zadowolony. Na stronie znajdziemy też cennik, który przybliża nam wielkość opłat za odpowiednie usługi.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022