Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Naszą ofertę kierujemy do miłośników relaksu w saunie. Na Państwa zlecenie doświadczeni fachowcy z firmy Saunaland wykonają projekt sauny suchej, mokrej, na podczerwień lub łaźni parowej, a następnie go zrealizują. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów z całego kraju. Dodatkowe informacje na temat oferty zamieszczamy na stronie.

Sauny parowe

SAUNALAND to rzetelny i godny polecenia producent, który od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości sauny w bardzo konkurencyjnych cenach. W dzisiejszych czasach jest bardzo duża modna na sauny, dlatego też warto odwiedzić naszą stronę internetową i dokładnie zapoznać się z najnowszą ofertą naszej firmy.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też możemy zaproponować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Jeżeli uważają Państwo, że zakup porządnej sauny musi wiązać się z bardzo dużym wydatkiem, to po zapoznaniu się z naszą najnowszą ofertą bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. We wszystkich oferowanych przez nas saunach istnieje możliwość zastosowania eleganckich przeszkleń i paneli solnych.
Na indywidualne życzenie naszych klientów możemy także zamontować głośniki, systemy kolorowego oświetlenia oraz profesjonalne urządzenia do aromaterapii. Jako jeden z niewielu producentów w Polsce wykonujemy sauny z sosny skandynawskiej, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie sprzedażowej. Zapoznaj się z pełną ofertą produktów dostępnych na stronie http://www.saunaland.pl/sauny-warszawa.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022