Katalog firm

Saunaland

Naszą ofertę kierujemy do miłośników relaksu w saunie. Na Państwa zlecenie doświadczeni fachowcy z firmy Saunaland wykonają projekt sauny suchej, mokrej, na podczerwień lub łaźni parowej, a następnie go zrealizują. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów z całego kraju. Dodatkowe informacje na temat oferty zamieszczamy na stronie.

Sauny suche

Jeżeli interesują Cię sauny Poznań, zgłoś się do nas, zrobimy wszystko, aby pomóc! Oferta naszej firmy przedstawia się w następujący sposób: sauny na podczerwień „niskotemperaturowe”, sauny suche, sauny mokre oraz łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie. W swojej pracy korzystamy z materiałów, urządzeń, akcesoriów i saun renomowanych producentów ze Szwecji i Finlandii (Harvia Oy i Tylo). Można powiedzieć, że od początku swojej działalności dbamy o odpowiednią jakość, co dowodzi temu, iż klienci są najważniejsi. Jeśli chodzi o sprawy formalne, zapewniamy, że dysponujemy potrzebnymi atestami oraz certyfikatami pozwalającymi na użytkowanie w budownictwie.
Nie sposób też nie wspomnieć o gwarantowaniu doradztwa dotyczącego projektowania, instalacji, montażu oraz instruktażu. Poza tym nie brakuje także całkowitego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Wszelkie informacje związane z działalnością, zostały udostępnione na naszej stronie, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nimi. Gdyby coś było niejasne, prosimy o kontakt.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022