Katalog firm

Securit VIP

Chociaż nasza agencja ochrony znajduje się w Łodzi, zasięgiem działania obejmujemy całe województwo łódzkie, a gdy zlecenie tego wymaga- cały kraj. Securit VIP cieszy się uznaniem wśród klientów stawiających na wysoki standard usług ochroniarskich. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w ochronie. Zapraszamy na stronę!

Instalacje alarmowe

W dzisiejszych czasach to właśnie profesjonalne instalacje alarmowe są najlepszym sposobem, aby podnieść bezpieczeństwo swojej rodziny i zabezpieczyć się przed ewentualnymi włamaniami i kradzieżami. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie instalacje alarmowe wybrać z naszej szerokiej oferty to służymy profesjonalnym doradztwem.
Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i również z klientami indywidualnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi zajmujemy się także kompleksową rozbudową instalacji alarmowych. Jeżeli nie są Państwo w 100% zadowoleni z obecnych systemów alarmowych, to koniecznie skontaktujcie się z nami.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najnowszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Najlepsze instalacje alarmowe Łódź na każdą kieszeń tylko u Nas.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Intprojekt

Profesjonalne usługi z zakresu projektowania automatyki przemysłowej. Firma Intprojekt może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami projektowania bazującymi na kreatywności...

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...