Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski oferuje Państwu kompeksową pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii pojazdu. Świadczymy pomoc zarówno dla samochodów osobowych jak również autobusów czy TIRów. Jeśli spotkała Państwa awaria pojazdu na autostradach A1, A2 oraz w okolicach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pomoc drogowa Tuszyn

W podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Ale niestety na drodze bywa różnie. Czasami zabraknie benzyny, czasami złapiemy gumę lub przydarzy się jakaś awaria samochodu. W takich sytuacjach niezbędne jest wsparcie pomocy drogowej. Wymieni oponę, usunie usterkę, dowiezie paliwo.
Właśnie tego typu usługi świadczy nasza firma. Pomoc drogowa Tuszyn działa na terenie całego województwa łódzkiego z szczególnym uwzględnieniem łódzkiego odcinka autostrady A1 i A2. Działamy szybko i sprawnie. Pomagamy nie tylko w drobnych awariach. Przede wszystkim zajmujemy się holowaniem samochodów, których nie można naprawić na miejscu, lub takich, które ucierpiały w wypadku drogowym.
Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, którym dysponujemy, możemy odholować zarówno samochód osobowy jak i dostawczy czy ciężarowy. Poradzimy sobie również z ciężarówką i autobusem. Nasz sprzęt jest nowoczesny i zawsze gotowy do pracy. Swe usługi świadczymy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze pod telefonem, zawsze do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...