Katalog firm

Sowa

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Eko-Sowa oferuje ekologiczne systemy ogrzewające, uszczelniające i oczyszczające powietrze. Zajmuje się zarówno projektowaniem instalacji, jak i ich montażem. Działa na rynku ponad 11 lat, zapewniając klientom wysoki standard usług, fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.

Docieplanie pomieszczeń

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową realizacją instalacji ogrzewania, jak również systemów wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacji, kolektorów słonecznych. Zapewniamy fachowe doradztwo, wykonujemy pomiary oraz projekty. Oferujemy odkurzacze centralne, rekuperatory, pompy ciepła.
Zajmujemy się również nowoczesnym ocieplaniem poddaszy. Docieplenie metodą wdmuchiwania jest ciekawą alternatywą w stosunku do tradycyjnego ocieplania za pomocą wełny szklanej. Polega na stworzeniu specjalnej mieszanki (wata szklana i granulowana celuloza), którą za pomocą specjalnego agregatu wdmuchuje się w odpowiednie miejsca, aż do uzyskania pożądanej grubości. Zaletą tej mieszanki jest ognioodporność a także fakt, że jest odporna na grzyby domowe i pleśń.
Stanowi też dodatkową izolację akustyczną i nie powoduje konieczności uzupełniania izolacji o folię paroizolacyjną, a także nie stanowi zagrożenia dla zdrowia domowników. Usługa, jaką jest docieplenie metodą wdmuchiwania jest coraz popularniejszą metodą ocieplania poddaszy

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma, która zajmuje się szeroko pojętą elektroniką. Oferujemy montaż systemów alarmowych oraz monitoringu budynków, które to z powodzeniem wykorzystywane są w pomieszczeniach biurowy...