Katalog firm

Sowa

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Eko-Sowa oferuje ekologiczne systemy ogrzewające, uszczelniające i oczyszczające powietrze. Zajmuje się zarówno projektowaniem instalacji, jak i ich montażem. Działa na rynku ponad 11 lat, zapewniając klientom wysoki standard usług, fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.

Montaż klimatyzacji

Nasza firma działa na terenie Łodzi i całego województwa od ponad 11 lat. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług obejmuje projektowanie, montaż i serwisowanie różnych instalacji, w tym podkreślenia godna jest klimatyzacja. W naszej pracy korzystamy z materiałów pochodzących od renomowanych producentów.
Wysoką jakość i profesjonalizm wykonania potrafimy połączyć z przystępnym i cenami. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy i instytucje, jednak coraz więcej instalacji montujemy na zamówienie osób prywatnych. Wynika to z faktu, że projekt klimatyzacji jest możliwy do realizacji niemalże w każdym budynku i mieszkalnym. A nasz klimat z każdym rokiem niesie ze sobą coraz większe upały. Wysoka temperatura nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia i samopoczucie, zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na choroby układu krążenia.
Dlatego klimatyzacja w Polsce przestaje być luksusem a staje się standardem. W klimatyzowanym pomieszczeniu lepiej się pracuje i lepiej odpoczywa. Klimatyzacja wspomaga również spokojny sen. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma, która zajmuje się szeroko pojętą elektroniką. Oferujemy montaż systemów alarmowych oraz monitoringu budynków, które to z powodzeniem wykorzystywane są w pomieszczeniach biurowy...