Katalog firm

Sowa

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Eko-Sowa oferuje ekologiczne systemy ogrzewające, uszczelniające i oczyszczające powietrze. Zajmuje się zarówno projektowaniem instalacji, jak i ich montażem. Działa na rynku ponad 11 lat, zapewniając klientom wysoki standard usług, fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.

Systemy wentylacji

W ofercie eko sowa znajduje się kompleksowa realizacja różnorodnych instalacji. Tworzymy projekt a potem montujemy i serwisujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, wentylacje i klimatyzacje. Używamy materiałów pochodzących tylko od sprawdzonych dostawców, tworząc instalacje bezpieczne i ekologiczne.
Wśród naszych usług znajduje się wentylacja Łódź. Zajmujemy się realizacją wentylacji mechanicznej, która w odróżnieniu od tej grawitacyjnej zapewnia skuteczne odzyskiwanie ciepła. Nasza wentylacja odzyskuje nawet 80% ciepła z wymienionego ciepła, co okazuje się istotne szczególnie w trakcie sezonu grzewczego. Ten system wentylacji pozwala uzyskać nawet 35% oszczędności na rachunkach za ogrzewanie w skali całego roku.
Nasze rekuperatory korzystają z dwóch obiegów- usuwają zużyte powietrze, wymieniając je na świeże i ogrzane, a więc pozytywnie wpływające na zdrowie i samopoczucie domowników. Ich zadaniem jest również regulacja wilgotności powietrza we wnętrzu budynku lub pomieszczenia. Pełna oferta usług oraz urządzeń znajduje się bezpośrednio na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/wentylacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma, która zajmuje się szeroko pojętą elektroniką. Oferujemy montaż systemów alarmowych oraz monitoringu budynków, które to z powodzeniem wykorzystywane są w pomieszczeniach biurowy...