Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar działa w Łodzi. Swoim klientom zapewnia dostęp do najlepszych modeli samochodowych, gotowych do wypożyczenia zarówno na parę dni, jak i na dłuższy okres czasu. Przystępne ceny oraz przyjemna obsługa zapewniają najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu ST Rentcar jest najlepszą firmą tego typu w Łodzi i okolicach.

Holowanie

Wypadki na drodze mogą przydarzyć się każdemu kierowcy, a wtedy pojawia się problem z przetransportowaniem samochodu do dobrego warsztatu. ST Rentcar to doświadczona firma, oferująca między innymi holowanie Łodź i okolicach. Jest to przede wszystkim wypożyczalnia samochodów, która jest doskonale znana wśród swoich klientów za wysokiej jakości usługi jakie zapewnia. Jednakże działa także w roli pomocy drogowej i w swojej działalności pomogła już dziesiątkom osób, którzy doświadczyli problemów z samochodem i potrzebowali szybkiego odholowania auta do warsztatu.
ST Rentcar ma wiele zalet i jedną z nich jest szybkość, z jaką odbiera i odpowiada na wszystkie zgłoszenia. Oprócz tego firma ta zapewnia swoim klientom usługi w bardzo rozsądnych cenach, co na pewno doceni każdy, kogo czeka pilna naprawa jego samochodu.
Dlatego też szukając dobrej i stosunkowo taniej pomocy drogowej w Łodzi, na pewno warto trafić do firmy ST Rentcar. Z pomocą tej firmy holowanie samochodu nigdy nie było łatwiejsze!

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800