Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar działa w Łodzi. Swoim klientom zapewnia dostęp do najlepszych modeli samochodowych, gotowych do wypożyczenia zarówno na parę dni, jak i na dłuższy okres czasu. Przystępne ceny oraz przyjemna obsługa zapewniają najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu ST Rentcar jest najlepszą firmą tego typu w Łodzi i okolicach.

Laweta

Awaria na trasie? Wypadek bądź kolizja, która uniemożliwia dalszą jazdę? Potrzebna jest laweta Łódź? W takim razie wejdź na naszą witrynę, znajdź nasz numer i zadzwoń. Przyjedziemy z pomocą jak najszybciej i zapewniamy, że jesteśmy wstanie zaoferować Tobie atrakcyjną cenę za wykonaną przez nas usługę.
Poradzimy sobie z Twoim samochodem i bezpiecznie dostarczymy auto pod wskazany przez Ciebie adres. To nie wszystko, ponieważ jesteśmy wstanie pomóc Tobie jeszcze bardziej! Możemy Tobie wypożyczyć samochód zastępczy, który będziesz mógł dojechać bezpiecznie do celu!
W naszej ofercie znajduje się bowiem nie tylko wynajem lawety, ale również samochodów osobowych. Wystarczy, że powiesz nam, iż chciałbyś skorzystać z auta zastępczego, a razem z lawetą przyjedzie również jeden z samochodów, który znajduje się w naszej flocie. Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, to na Twoje życzenie możemy również wyposażyć auto w fotelik dla dziecka. Jesteśmy firmą, która dostosowuje się do potrzeb klientów. Nie wymagamy też zbędnych formalności.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800