Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar działa w Łodzi. Swoim klientom zapewnia dostęp do najlepszych modeli samochodowych, gotowych do wypożyczenia zarówno na parę dni, jak i na dłuższy okres czasu. Przystępne ceny oraz przyjemna obsługa zapewniają najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu ST Rentcar jest najlepszą firmą tego typu w Łodzi i okolicach.

Wynajem aut

Potrzebujesz wynająć samochód? W takim razie zapraszamy do naszej wypożyczalni aut, która całą pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór samochodów i każdy z nich może być przez pewien czas Twój! Sprawdź naszą ofertę i zobacz jakie auta jesteśmy wstanie zaoferować naszym klientom. Na Twoje życzenie wyposażymy samochód również w fotelik dla dziecka lub nawigację.
Naszym klientom oferujemy nie tylko sprawne technicznie i wysokiej jakości samochody na wynajem, ale również atrakcyjne ceny. Ograniczamy formalności do minimum i nie wymagamy opłaty wstępnej. Po prostu wynajmujesz u nas auto na prostych i jasnych zasadach. Formalności są załatwiane szybko. Gdy zdecydujesz się na długoterminowy wynajem aut Łódź, to zaoferujemy Tobie rabat, z którego na pewno będziesz zadowolony.
Jeśli interesuje Ciebie wynajem aut, to odwiedź naszą witrynę internetową. Znajdziesz tam więcej informacji. W każdej chwili możesz też się z nami skontaktować. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800