Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar działa w Łodzi. Swoim klientom zapewnia dostęp do najlepszych modeli samochodowych, gotowych do wypożyczenia zarówno na parę dni, jak i na dłuższy okres czasu. Przystępne ceny oraz przyjemna obsługa zapewniają najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu ST Rentcar jest najlepszą firmą tego typu w Łodzi i okolicach.

Wynajem samochodów osobowych

W wielu sytuacjach przydatna staje się wypożyczalnia samochodów Łódź. Dostęp do auta potrzebuje się przede wszystkim wtedy, gdy ktoś podróżuje do innego miasta i pragnie móc się po nim swobodnie poruszać. W Łodzi samochody czekają na wypożyczenie w firmie ST Rentcar.
ST Rentcar jest jedną z najczęściej polecanych łódzkich wypożyczalni samochodów. Swoją dobrą opinie firma ta zdobyła poprzez ciągłe ulepszanie świadczonych usług. Swoim klientom zapewnia dostęp tylko do najlepszych aut, które są w idealnym stanie technicznym. Flota w ST Rentcar jest wciąż poszerzana o nowe modele samochodów, zatem każdy klient może liczyć na coraz to szerszy wybór. Pracownikami tej wypożyczalni są osoby, którym nie brakuje wiedzy o samochodach, zatem zawsze doradzą klientom jakie auto spełni ich oczekiwania.
Służą także pomocą gdy pojawią się jakiekolwiek problemy z wypożyczonym samochodem. Rozsądne stawki za wypożyczenie to dodatkowa zaleta korzystania z tej firmy. Każdy kto odwiedza Łódź powinien znaleźć samochód do wypożyczenia w ST Rentcar.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800