Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar działa w Łodzi. Swoim klientom zapewnia dostęp do najlepszych modeli samochodowych, gotowych do wypożyczenia zarówno na parę dni, jak i na dłuższy okres czasu. Przystępne ceny oraz przyjemna obsługa zapewniają najwyższy standard świadczonych usług, dzięki czemu ST Rentcar jest najlepszą firmą tego typu w Łodzi i okolicach.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Miałeś wypadek bądź kolizję? Wina nie leży po Twojej stronie? W takim razie skorzystaj z naszej oferty i wybierz sobie auto zastępcze z OC sprawcy! O całej ofercie dowiesz się na stronie https://pozyczwoz.pl/auto-zastepcze-z-oc-sprawcy/.
Nasza wypożyczalnia samochodów posiada szeroki wybór różnorodnych modeli i z całą pewnością znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie. Wyróżniają nas również atrakcyjne ceny oraz minimum formalności. U nas spokojnie możesz wypożyczyć auto zastępcze nawet na dłuższy czas. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ koszt wypożyczenia pokryje ubezpieczenie sprawcy.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz sam, że właśnie u nas warto wypożyczyć samochód zastępczy. Znajdziesz tu auto, którym będziesz mógł bezpiecznie poruszać się po drogach póki Twój samochód nie zostanie naprawiony. Zapewniamy, że każde auto z naszej floty jest sprawne techniczne oraz posiada wszystkie przeglądy.
Jeśli więc potrzebujesz auta zastępczego, to nie musisz szukać już dalej. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wybierzesz taki samochód, który najbardziej będzie Tobie odpowiadać.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800