Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Zlokalizowana w Bytomiu Przychodnia Szombierki działa jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Oferuje szeroki zakres usług medycznych świadczonych w komfortowych warunkach. W ramach kontraktu z NFZ zapewnia nocną i świąteczną pomoc medyczną. W przychodni działa wiele poradni specjalistycznych, sklep medyczny i szkoła rodzenia.

Pomoc psychologiczna

Przychodnia Lekarska Szombierki zapewnia swoim pacjentom kompleksowe wsparcie i leczenie problemów ze zdrowiem psychicznym. Można liczyć na bezpłatną poradę psychiatry oraz psychologa. Z terapii mogą skorzystać osoby posiadające ubezpieczenie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
Przychodnia zatrudnia wykwalifikowanych psychologów z wieloletnim doświadczeniem. Psychiatra i psycholog Bytom to specjalista zajmujący się badaniem funkcji psychicznych, terapią oraz edukacją. W razie potrzeby przeprowadzi kompleksowa diagnozę, dzięki której określi źródło problemu danego pacjenta i będzie w stanie zaproponować użyteczne rozwiązania. Terapia psychologiczna opiera się przede wszystkim na rozmowie z drugim człowiekiem. Psycholog zajmuje się również szeroko rozumianą profilaktyką zdrowia psychicznego.
Warto podkreślić, że na wizytę do psychologa trzeba posiadać ważne skierowanie wystawione przez lekarza. W Przychodni Szombierki z bezpłatnej pomocy psychologicznej skorzystają dzieci i młodzież. Wsparcie udzielane jest również w środowisku pacjenta.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i zapraszam Was do skorzystania z mojej fachowej wiedzy. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, który zaprasza Was do zapisywania się na indywidualną terapię, jak również do wzi...