Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Zlokalizowana w Bytomiu Przychodnia Szombierki działa jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Oferuje szeroki zakres usług medycznych świadczonych w komfortowych warunkach. W ramach kontraktu z NFZ zapewnia nocną i świąteczną pomoc medyczną. W przychodni działa wiele poradni specjalistycznych, sklep medyczny i szkoła rodzenia.

Sesje psychoterapeutyczne

Psychoterapia to trudny temat. Wiemy o tym doskonale, że leczenie problemów natury psychologicznej, musi być ukierunkowane nie tylko na pokonanie określonego problemu, ale i na działania, dzięki którym problem nie pojawi się w przyszłości. Jeśli macie Państwo problemy natury psychologicznej i szukacie kogoś, kto pomoże Wam je pokonać, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej poradni.
Nasz psychoterapeuta Bytom nigdy nie koncentruje się wyłącznie na określonym problemie. Metodę leczenia dopasowuje tak, by pokonać problem, z którym Państwo do niego przyszliście, jednocześnie doprowadzając do tego, by nie pojawiał się w przyszłości.
Nasza oferta to nie tylko pomoc psychologiczna dla osób dorosłych. Działamy również dla dzieci i młodzieży, jeśli więc Wasze pociechy mają problemy psychologiczne, z którymi trzeba sobie poradzić, również pomożemy. Osoby ubezpieczone w NFZ, przyjmujemy w ramach ubezpieczenia, więc za wizyty u nas, nie zapłacicie Państwo nawet złotówki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i zapraszam Was do skorzystania z mojej fachowej wiedzy. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, który zaprasza Was do zapisywania się na indywidualną terapię, jak również do wzi...