Katalog firm

Tartak Kulesza

Tartak Kulesza oferuje klientom drewno konstrukcyjne, łaty oraz deski. Przedsiębiorstwo cieszy się dobrą pozycją na rynku, dzięki konkurencyjnym cenom i produktom najlepszej jakości. Tartak Kulesza ciągle się rozwija. Ostatnio do standardowej oferty dołączył pellet workowany oraz ziemia ogrodowa. Tartak Kulesza oferuje profesjonalne doradztwo i wycenę materiałów.

Tarcica

Katalog produktów tartaku w Morągu to kompendium wszystkich dostępnych w naszej firmie produktów. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najlepszych jakościowo surowców, gwarantując wytrzymałość i trwałość naszych produktów.
Tartak w Morągu oferuje szeroki wybór drewna do wykorzystania w różnych zastosowaniach, od budowy domów po wykończenie wnętrz. Wybór obejmuje drewno konstrukcyjne, łaty i wiele więcej, które dostarczane jest w wygodnych rozmiarach i długościach. Szeroki wybór materiałów zapewnia, że każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Tartak oferuje także usługi cięcia na wymiar, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania materiału do wymagań klienta. Dodatkowe usługi obejmują zakup pelletu workowanego i ziemi ogrodowej. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę http://tartakkulesza.pl/.
Oferujemy także wykończenie naszych produktów, w tym lakierowanie i impregnację. Wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i są objęte gwarancją. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów i skontaktowania się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Kontakt

Ulica: Silin 18

Kod: 14-300

Miejscowość: Morąg

http://tartakkulesza.pl/

E-mail:

Tel.: 728230655