Katalog firm

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawne. Kancelaria adwokacka zapewnia reprezentuje klientów przed sądami, pomaga w dochodzeniu odszkodowań i zapewnia doradztwo prawne.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Nasz zespół radców prawnych posiada głęboką wiedzę w obszarach prawa handlowego i gospodarczego. Te kompetencje i gruntowne umiejętności przekładają się na kompleksową obsługę obsługę spółek. Nawiązanie stałej współpracy z naszą kancelarią prawną, zarówno w przypadku podmiotów nowo powstałych jak i tych funkcjonujących na rynku już od jakiegoś czasu, to najlepszy sposób by odpowiednio zatroszczyć się o swoją firmę jako obsługa prawna przedsiębiorców Łódź.
W ten sposób nasi specjaliści poznają ją od podszewki i zawsze będą służyć radą przedsiębiorcy. Wiele działań prowadzonych przez właścicieli spółek wymaga konsultacji i prześwietlenia istoty sprawy na gruncie prawnym. Kompleksowe opracowywanie umów dla pracowników to tylko jeden z wielu obowiązków, który spoczywa na przedsiębiorcy. Wszelkie rozmowy biznesowe, przekształcenia spółek czy procedury wyłączania wspólników nie mogą zostać przeprowadzone w prawidłowy sposób bez nadzoru prawnego.
Obsługa prawna przedsiębiorców oferowana przez naszą kancelarię charakteryzuje się profesjonalizmem, który pomoże odnaleźć się Twojej firmie w gąszczu przepisów.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...