Katalog firm

Kategorie


Woodstock

Oferujemy Państwu tanie i niezawodne produkty przemysłowe, wyłącznie od renomowanych i cenionych na rynku producentów. W pierwszej kolejności polecamy nasze linie do obróbki małych kłód oraz rewelacyjne pilarki taśmowe. W sprzedaży posiadamy również wielopiły tarczowe oraz traki z najwyższej światowej półki.

Borazon

Ostrzałki Wood-Mizer z ściernicą borazonową, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a bardzo przystępną ceną. Borazon to niezawodny materiał, który od la stosowany jest do produkcji wysokiej klasy narzędzi ściernych do obróbek stali oraz ściernic do drewna.
Ściernice borazonowe doskonale sprawdzą się przede wszystkim do cięcia bardzo miękkiego i niesłychanie twardego gatunkowo drewna. Nasze profesjonalne tarcze ścierne z borazonu charakteryzują się zdecydowanie większą wytrzymałością, niż tradycyjny sprzęt wyprodukowany z zwykłego kamienia. Ostrzarki borazonowe jeżeli będą odpowiednio konserwowane, będą Państwu sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.
Firma Usługowo Produkcyjno Handlowa "WOODSTOCK" oferuje swoim klientom również profesjonalny serwis Wood-Mizer. Dzięki ponad 20 letniej tradycyjni możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania na rynku w bardzo konkurencyjnych cenach. U Nas znajdą Państwo sprzęt, którego nie kupicie nigdzie indziej.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25