Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Zapraszamy do naszej firmy, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie zakładania folii samochodowych na okna. Nasi specjaliści bardzo chętnie zajmą się przyciemnieniem okien w Waszych pojazdach. Oferujemy Wam swoje produkty oraz usługi w bardzo atrakcyjnych i promocyjnych cenach. Zapraszamy do naszej siedziby.

Wymiana auto szyby

Musicie zamontować szybę w aucie? Albo chcecie je przyciemnić? Najlepsze auto szyby Łódź? Tylko i wyłącznie my. AMS Car Design to firma, która już od wielu lat pomaga mieszkańcom Łodzi w problemach z szybami samochodowymi. Nasi specjaliści to uznani fachowcy, którzy naprawdę wiedzą jak obchodzić się z autem tak, aby go nie zepsuć.
Zaufajcie nam a nie pożałujecie. W naszej ofercie znajdziecie szyby z najlepszych materiałów. Dajemy Wam na całą instalację wieloletnią gwarancję. Ale jesteśmy pewni, że nic nie będzie się działo z szybą, którą założą nasi fachowcy. Znajdziecie u nas na sprzedaż ponad 100 rodzajów folii na okna w różnych kolorach i odcieniach.
Zapewniamy Wam 30 procentowe przyciemnienie szyby. Zaufało nam już wielu autoryzowanych dealerów samochodowych, którzy od dawna korzystają z naszych usług. Jak więc widzicie warto pomyśleć o naszej firmie, kiedy będziecie mieli problemy z szybami AMS Car Design jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy Was na stronę internetową przyciemniamy.com.pl.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423