Katalog firm

Kategorie


AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: naprawa i regeneracja skrzyniopalet plastikowych, skup i odbiór odpadów z tworzyw sztucznych. Firmę cechują niskie ceny świadczonych usług oraz szybka realizacja zleceń.

Zgrzewanie skrzyniopalet

Firma Az-Plast zlokalizowana w Ostródzie oferuje wszystkim swoim klientom solidną i rzetelną naprawę zniszczonych opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku, dzięki czemu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu różnych zleceń z zakresu spawania oraz zgrzewania tworzyw sztucznych. Naprawa skrzyniopalet plastikowych stanowi podstawę jej działalności i jest każdorazowo wykonywana bardzo sumiennie i dokładnie. W ten sposób naprawiane lub poddawane renowacji opakowania zawsze zachowują swoją pierwotną estetykę oraz gramaturę. Wszystkie usługi spawania i zgrzewania tworzyw sztucznych dostępne są po korzystnych, niskich cenach.
Firma świadczy także usługi skupu oraz odbioru odpadów z tworzyw sztucznych (HDPE, PE oraz PP), takich jak na przykład pojemniki, skrzyniopalety lub palety. Oddawane odpady są odbierane przez pracowników firmy własnym transportem. Poza tym, mogą oni wystawić klientowi tak zwaną Kartę Przekazania Odpadu.
Więcej informacji na temat firmy czy też dostępnych usług dostępna jest na stronie http://az-plast.pl/.

Kontakt

Ulica: Diamentowa 19

Kod: 14-100

Miejscowość: Ostróda

http://az-plast.pl/

E-mail: zenon.gnatowski@op.pl

Tel.: 602-504-192


Podobne firmy

Intprojekt

Profesjonalne usługi z zakresu projektowania automatyki przemysłowej. Firma Intprojekt może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami projektowania bazującymi na kreatywności...

Zarządca Piotr Michalski

Firma Adminitrator Łódź, której właścicielem jest licencjonowany zarządca nieruchomości Piotr Michalski, kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Jej pracownicy spe...