Katalog firm

Kategorie


Vinex Fashion

Marzą Ci się nietuzinkowe marszczenia, które aktualnie powracają do mody? Kupując materiał na wymarzony kombinezon, sukienkę czy strój kąpielowy możesz zamówić w hurtowni Vinex od razu marszczenie materiał, które wykonamy zgodnie z Twoim zamówieniem, w cenie materiału. Dzięki marszczeniom nie tylko zwiększysz efektywność swojego ubioru, ale również zwiększysz jego właściwości termiczne.

Tkaniny kieszeniowe

Odkryj stylowe wzory tkanin kieszeniowych od Vinex Fashion! Od ponadczasowej klasyki po nowoczesne trendy, możesz znaleźć różnorodne tkaniny do wyboru w żywych i przyciągających wzrok kombinacjach kolorystycznych.
Niezależnie od pory roku lub stylu, którego szukasz, mamy dla Ciebie wszystko: od przytulnych tkanin na płaszcze po eleganckie tkaniny na sukienki, od wygodnych tkanin na bluzy po zalotne tkaniny na bluzki, możesz stworzyć garderobę inspirowaną własną indywidualnością! A co najlepsze, nasz wybór obejmuje modne nadruki na tkaninach, które przenoszą każdy wygląd na wyższy poziom. Odwiedź naszą stronę https://vinex-fashion.pl/tkaniny-kieszeniowe/ i zapoznaj się z całą ofertą.
Ulepsz swoje detale dzięki Vinex Fashion i pozwól, aby nasze trwałe materiały ożywiły Twój niepowtarzalny styl!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829


Podobne firmy

Adamex Druk

W bogatym asortymencie usług oferowanych przez drukarnię Adamex znajduje się profesjonalny druk sublimacyjny transferowy. Jest to nowoczesna, topowa technologia, polegająca na wysokojakościowym zadruk...