Katalog firm

Jawo

Wybierając produkty marki Jawo, masz pewność słusznej decyzji. Nasze dania gotowe i mrożonki produkowane są z najwyższej jakości półproduktów. Klienci, którzy raz spróbowali naszych wyrobów, z chęcią po nie wracają. Po więcej informacji, kierujemy Państwa na naszą witrynę internetową.

Dania mrożone

Uwielbiasz przyrządzane w tradycyjny sposób kopytka ziemniaczane? Naszła Cię ochota na pierogi z serem i jagodami? A może pomyślałeś sobie właśnie, że dawno już nie delektowałeś się plackami ziemniaczanymi?
Powinieneś więc sprawdzić mrożonki Jawo. Wśród znajdziesz bowiem każdą z tych wspomnianych potraw i dużo, dużo więcej! Krokiety z kapustą i grzybami, kartacze z mięsem, uszka z pieczarkami, kluski na parze, naleśniki z jabłkami... Aby wymienić wszystkie potrawy, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, potrzeba by dłuższej chwili. Tak jednak jak różnorodne są nasze mrożonki, tak jednocześnie jest coś, co je łączy. To niepowtarzalny smak i bogactwo składników. Możesz być zatem pewien, że wybierając mrożonki Jawo, stawiasz na to, co najlepsze.
Na zdrowe i smaczne posiłki, które od razu przypadną do gustu całej Twojej rodzinie. Zaufaj nam, bo na przyrządzaniu wartościowych posiłków znamy się jak nikt inny. Zajmujemy się tym bowiem już od 25 lat. I cały czas staramy się być jeszcze lepsi. Cieszymy się, że Polacy to doceniają.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28