Katalog firm

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Prawo rodzinne

Adwokat Maciej Migus doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ze sprawy rodzinne są przeważnie tymi najbardziej prywatnymi i wręcz intymnymi sprawami, o których ciężko mówi się obcym osobom. Sposób prowadzenia przez niego rozmów z klientami każdemu pozwala się jednak otworzyć i poczuć się bezpiecznie - na tyle, by przejść do konkretnego zajęcia się danym problemem.
Sprawy rodzinne wymagają właśnie takiego szczególnego podejścia. Przeważnie są one związane z prawem rodzinnym lub prawem cywilnym, czyli tymi dwoma gałęziami prawa, w których kancelaria Macieja Migusa wyraźnie się specjalizuje, o czym świadczy szereg usług związanych z tymi zagadnieniami.
Wiadomo, że adwokat Łódź prawo rodzinne może być związane z kwestiami majątkowymi oraz tymi niemajątkowymi. Kancelaria prawna z Łodzi udziela przy nich pełnego wsparcia, oferuje swoją profesjonalną pomoc i oferuje efektywne doradztwo. Prawnik Maciej Migus jest w stanie reprezentować klientów w sądach i innych organach władzy. Kancelarię tworzą profesjonaliści, którzy całą swoją pracę opierają na nabytym doświadczeniu i uzyskanych kompetencjach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...