Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Sztuczna trawa na kort tenisowy

Korzystając z oferty firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe można stworzyć bezpieczny plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe, boiska wielofunkcyjne oraz tereny rekreacyjne. Firma dokłada wszelkich starań, aby sztuczna trawa na kort tenisowy, na plac zabaw itp. była produktem bezpiecznym, ekologicznym i posiadającym niezbędne atesty.
Korty tenisowe to miejsca, które wymagają podłoża o wysokiej trwałości, odporności na ścieranie i co najważniejsze długowieczności. Aktywność osób korzystających z kortów wymusza na PBS użycie trawy z włókien fibrylowanych bądź monofilowych o wysokości do 15 mm. Najczęściej jednak stosuje się trawę o wysokości 15 mm. Trawa zostaje zasypana specjalnym piaskiem kwarcowym, który ma zapewnić stabilizację ździebeł trawy. Powinien on również podnieść elastyczność podłoża i poprawić poślizg.
Trawy na korty tenisowe powinny mieć gęstość 70-400 tys. włókien na m2 w zależności od rodzaju trawy. Firma wykonuje projekty oraz zajmuje się transportem, montażem i konserwacją kortów tenisowych.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835