Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika OrthoVision świadczy kompleksowe usługi ortodontyczne i stomatologiczne dla pacjentów z Warszawy i okolic. Zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów stosujących najnowsze metody leczenia. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem medycznym. Oferta obejmuje stomatologię dziecięcą, zachowawczą, ortodoncję i wiele więcej.

Chirurgia stomatologiczna

OrthoVision świadczy usługi ogólnostomatologiczne oraz ortodontyczne. Jest to miejsce, gdzie każdy pacjent może czuć się komfortowo i być pewnym, iż jego potrzeby stawiane będą na pierwszym miejscu. Coraz więcej osób uważa, że chirurgia stomatologiczna Warszawa Żoliborz jest potrzebna i w niektórych przypadkach wręcz niezastąpiona.
Świadczy o tym fakt, iż to chirurgia stomatologiczna umożliwia zachowanie zębów, które uległy wielu różnym procesom chorobowym. Takie zabiegi wykonywane są w porozumieniu z lekarzem prowadzącym i po konsultacjach. Chirurdzy zatrudnieni w Orthovision są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, a dodatkowo na bieżąco uaktualniają swoją wiedzę dzięki licznym szkoleniom.
Chirurgia stomatologiczna umożliwia przygotowanie uzębienia do leczenia implantologicznego, sterowanie regeneracją kości, ekstrakcję zębów "mądrości", odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku czy zabiegi mikrochirurgiczne. Tak więc skorzystanie z oferty Orthovision może w znaczącym stopniu poprawić jakość życia i pewność się, jaką dają zdrowe i piękne zęby.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364