Katalog firm

Orthovision

Klinika OrthoVision świadczy kompleksowe usługi ortodontyczne i stomatologiczne dla pacjentów z Warszawy i okolic. Zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów stosujących najnowsze metody leczenia. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem medycznym. Oferta obejmuje stomatologię dziecięcą, zachowawczą, ortodoncję i wiele więcej.

Stomatologia

Profesjonalne usługi stomatologiczne to produkt na wagę złota. Podejście oraz specjalistyczne umiejętności to najlepsza wizytówka stomatolog Warszawa Bemowo. Kierując się do gabinetu Orthovision mamy pewność, że jakość wykonanego zabiegu i atmosfera będą na najwyższym poziomie. Do najczęściej wybieranych usług z pewnością należy zaliczyć higienizację oraz zabiegi zapobiegawcze.
Niemniej jednak, jeżeli interesują nas usługi związane z protetyką czy chirurgią stomatologiczną to firma Orthovision jest doskonałym wyborem. Co istotne, umiejętności interpersonalne, które posiadają pracujący pod tą marką stomatolodzy są idealnym podłożem do współpracy z dziećmi. Jak powszechnie wiemy, zachęcenie dziecka do wizyty u stomatologa jest bardzo trudnym zadaniem, dlatego też te umiejętności są tak niezwykle ważne i doceniane przez naszych klientów.
Korzystając z usług tego gabinetu stomatologicznego możemy liczyć na najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, konkurencyjne ceny i bardzo przyjemną atmosferę pozwalającą zapomnieć, w jakim miejscu się znajdujemy.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364