Katalog firm

VolvoPRO

Niezależny serwis samochodów VolvoPro, to miejscu, gdzie pasja do doskonałego rzemiosła spotyka się z dbałością o bezpieczeństwo na drodze. Zespół serwisu to pasjonaci marki Volvo, którzy doskonale znają każdy model. Firma VolvoPro oferuje kompleksową obsługę mechaniczną, od prostych napraw po zaawansowane diagnozy i naprawy elektroniczne.

Warsztat samochodowy

VolvoPro to warsztat samochodowy Olsztyn, który oferuje wszystko, co konieczne do naprawy Twojego samochodu, a w dodatku z wyjątkową dokładnością i starannością. Oferujemy wszechstronne usługi związane z naprawą samochodów, od serwisu klimatyzacji, dodatkowego wyposażenia auta, chiptuningu, po elektromechanikę samochodową.
Te kompleksowe usługi oznaczają, że jesteśmy wyposażeni do rozwiązania jakiegokolwiek problemu, który może pojawić się w Twoim samochodzie. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy cenią czas i jakość swojej pracy, dzięki czemu możemy zaoferować Ci najwyższą jakość usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii, możesz mieć pewność, że naprawa Twojego samochodu zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie.
Przyjdź do VolvoPro w Olsztynie i daj nam szansę pokazania Ci naszego profesjonalizmu oraz najwyższych standardów w naprawie samochodów!

Kontakt

Ulica: Ostrzeszewo 70

Kod: 10-687

Miejscowość: Olsztyn

http://volvopro.com.pl/

E-mail: esieruta@o2.pl

Tel.: 504689723