Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to akademik usytuowany w centrum Łodzi, a dokładnie kilka minut od Uniwersytetu Medycznego, który czeka na swoich nowych młodych mieszkańców! Jeżeli rozpoczynasz studia lub już na nich jesteś i szukasz spokojnego lokum w dobrej cenie Chill Inn będzie idealną przestrzenią do zaspokojenia Twoich potrzeb!

Pokój na wynajem

Życie studenckie to nie lada wyzwanie, oprócz stresów związanych z nową uczelnią, ludźmi i całym otoczeniem, musimy zadbać o to, żeby mieć gdzie spać. Co zatem wybrać, mieszkanie, czy może jednak pokój na wynajem Łódź? Odpowiedź jest prosta.
Jeśli chcemy troszkę zaoszczędzić, a przy tym i tak mieć kąt, który sprawi, że odczujemy odrobinę prywatności, to właśnie pokój w akademiku będzie dla nas idealny. Warunki w takim akademiku są naprawdę świetne, może nam się udać, znaleźć naprawdę duży pokój, pokój z dużym oknem i fajnym widokiem lub może nie co mniejszy, ale za to bardzo praktyczny. Wszystko zależy od tego, czego konkretnie szukamy.
Prawdą jest, że studenci nie są zbyt wymagający, mają tyle na głowie, że wystarczy im przytulny pokój na wynajem z wygodnym łóżkiem i dużym biurkiem, aby wieść naprawdę ciekawe życie studenckie, które kiedyś będą wspominać ze łzami wzruszenia w oczach. Akademik to miejsce, w którym można poznać innych ludzi, a przez to, że jesteśmy blisko z innymi, możemy nawiązać naprawdę ciekawe relacje, które będą na lata.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Gościniec Mazurski

Zapraszamy do Gościńca Mazurskiego, idealnego miejsca dla osób poszukujących komfortowych noclegów w sercu Mazur. Nasz obiekt położony jest w malowniczej okolicy, oferując ciszę i spokój, a zarazem bl...