Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Truck serwis

Wszelkie awarie dotyczące samochodów ciężarowych wiążą się z dużymi problemami natury logistycznej. Tego typu pojazdy są bowiem trudne do naprawy oraz do przewiezienia do serwisu, który jest w stanie podjąć się takiego zlecenia. Dlatego też na drogach Europy Zachodniej nad kierowcami tirów czuwa truck serwis J&W Glob Service.
Jest to mobilny serwis przeznaczony specjalnie na naprawy samochodów ciężarowych różnego rodzaju. Swoje zgłoszenia przyjmuje z Francji, Belgii oraz Niemiec. Nieważna jest pora dnia lub nocy o której pojawia się zgłoszenie - firma J&W Glob Service zapewnia swoje usługi przez całą dobę. Działa także bez względu na dzień tygodnia lub święta. Nigdy bowiem nie wiadomo kiedy dojdzie do awarii, a podstawą w działalności tego truck serwisu jest zapewnienie, że każdy kierowca który utknie na drodze ma możliwość wezwania pomocy jak najszybciej to możliwe.
Zatem tak naprawdę nie ma lepszego mobilnego serwisu samochodów ciężarowych w Europie niż J&W Glob Service. Tej firmie warto zaufać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...